Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Tutvustus

“Töötamine suurte mahtudega” Adobe InDesign meistriklass on 1-päevane praktikum neile, kes soovivad oma töövoogu efektiivsemaks muuta ja laiendada senist oskustepagasit. Koolitus sobib osalejale, kel olemas varasem töökogemus Adobe InDesign’ga või on osalenud Küljendamine InDesigniga koolitusel.

Praktikumis vaatame töövõtteid, millega hõlbustada suuremahuliste trükiste küljendamist, olgu selleks mahukas tootekataloog, raamat või ajakiri.

GREP

GREP on tõenäoliselt InDesigni kõige võimsam töövahend, millega Sa veel kokku pole puutunud. Keerulise nime taga peidab ennast paindlik regulaaravaldiste süsteem, mille abil mahukate dokumentide muutmine kiireks ja nauditavaks muuta.

Data Merge

Andmekogude importimine ja kataloogikujunduse loomine. Vaatame, kuidas importida Excelist suuri andmemassiive ja need automaatselt kataloogiks küljendada.

Skriptid

Skriptid võimaldavad laiendada InDesigni funktsionaalsust ja automatiseerida korduvaid käsklusi.

Koolitus on praktiline, iga teemaga kaasnevad iseseisvad harjutused õpitu kinnistamiseks. Mahukad digimaterjalid aitavad õpitut meenutada ka hiljem.

Osalejate tagasiside

Tagasiside puudub

Sisukord

Kalender

Tulevased InDesigni koolitused

08.03.2021 - 09.03.2021: Adobe InDesign – trükiste küljendamine (2 päeva), IT Koolitus, Tallinn

Ei leidnud sobivat aega? Võta ühendust, leiame lahenduse.

Juhendaja

Andres Jalak

Andresel on üle 15. aasta kogemust graafilise disaineri ja täiskasvanute koolitajana. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni.

Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema tööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.

Osalejad on Andrese kohta kirjutanud:

Õpetaja oskas keerulise teema väga arusaadavaks teha. Olen varasemalt sarnasel koolitusel käinud kuid sellel koolitusel tekkis lõpuks selgus ning aitas üle saada hirmudest.


Koolitaja oskab rääkida “lihtsurelike” keeles, ei ole tunnet, nagu oleks sattunud võhikuna proffide koolitusele.


Jäin kursusega väga rahule! Õpetused olid lihtsasti ning konkreetselt edasi antud, mistõttu oli kerge kursusel kõike jälgida. Väga meeldis see, et kursus haldas erinevaid teemasid ning sai väga hea aluspinna programmiga töötamiseks.

Töötamine suurte mahtudega – Adobe InDesign meistriklass