Isikuandmete kogumine

Head Hetked OÜ, reg. 12230797 (edaspidi kera.ee) on isikuandmete vastutav töötleja. Kera.ee kogub isikuandmeid, mis on vajalikud teenuse pakkumiseks. Isikuandmed on kõik andmed, mis te meile esitate, näiteks nimi, isikukood, e-mail ja muud kontaktandmed. Andmete kogumine toimub kera.ee veebilehel, e-maili teel või telefonitsi.

Kera.ee kogub ja võib küsida Teie kohta järgmisi andmeid

  • Teie isikuandmeid: nimi, sünnikuupäev, kontaktandmed jne
  • Teie ettevõtte andmeid: nimi, registrikood jne
  • Kera.ee veebilehe kasutamisega seotud andmeid (küpsised, teenuse kasutamise ajalugu, maksete andmed).
  • Ostu sooritamisel ja pangalingiga maksmisel makse teostamise andmed

Isikuandmete kasutamine, säilitamine, avalikustamine ja muutmine

Teie isikuandmeid kasutatakse ainult tellimuste täitmiseks, koolitusteenuste pakkumiseks ja Teiega ühenduse võtmiseks.

Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastakse töötlemiseks  Maksekeskus AS-le.

Teie isikuandmeid väljastatakse ainult seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel riigiasutustele ja kera.ee äripartneritele määral, mis on vajalik pakutava koolitusteenuse tõrgeteta toimimiseks.

Teil on õigus seadusega lubatud määral teada, milliseid isikuandmeid on kogunud kera.ee Teie kohta. Ebaõigete, mitte terviklike või aegunud andmete korral on Teil õigus taotleda nende parandamist, täiendamist või kustutamist. Kera.ee kaitseb Teie andmeid – isikuandmeid ei väljastata kolmandatele isikutele, va. õigustatud määral, mis on vajalik kera.ee e-teenuste ja maksete toimimiseks.

Kera.ee veebisaiti kasutades või koolitusi tellides olete Te meie privaatsuspoliitikaga tutvunud, ning nendega nõustunud. Meil on õigus privaatsuspoliitikat muuta, teavitame muudatustest kera.ee privaatsuspoliitika lehel.

Kui tekib lisaküsimusi meie privaatsuspoliitika kohta, võtke julgelt ühendust: Head Hetked OÜ (+372) 5276805 või ajalak@gmail.com