Abi


Kursusel osalemine

Kera.ee veebilehel on kahte tüüpi kursused: 1) iseseisvalt läbitavad e-koolitused, mida saad peale e-poest ostu sooritamist endale sobival ajal ja kohas läbida, 2) klassikoolitused, õppematerjalidele ligipääs antakse õppeklassis toimuva kursuse käigus. Iga kursuse juures on olemas info osalemise võimaluste kohta.

Ei pääse õppematerjalile ligi

Õppematerjalid on ainult registreerunud kasutajale, kellele on antud ligipääs. Veendu, et oled loginud sisse sama kasutajaga, millega sooritasid e-poest ostu või registreerusid klassikoolituse käigus.


Kasutaja loomine

Klassikoolitusel osaledes on materjalidele ligipääsu saamiseks vajalik registreerida kasutaja. E-poest e-kursuse ostu sooritamisel luuakse automaatselt kasutaja ja saadetakse ligipääsuinfo e-mailile aga võid enne ostu kasutaja luua ka ise, selleks mine registreerumise lehele ja täida nõutud väljad või ühendu läbi Facebook/Google teenuste. Kui registreerimise e-mail ei ole saabunud 5 min. jooksul, kontrolli üle oma rämpsposti/spam kaust.

Kui registreerusid enne ostu iseseisvalt või omad varasemast ajast kasutajat, veendu ostu sooritamisel, et oleksid sisse logitud. Ostetud kursus seotakse sisseloginud kasutajaga.

Parool on kadunud või ei tööta

Veendu, et kasutad kera.ee süsteemi sisenemisel sama e-maili, millega sai varasemalt loodud kasutaja. Kontrolliks võid oma postkastis teha otsingu “kera.ee” märksõnaga ja vaadata, kas Sulle on varasemalt saadetud kera.ee poolt registreerimiskiri. Seejärel liigu Unustasid parooli lehele ja sisesta sinna oma e-mail. Uue parooli määramise link saadetakse Sulle e-mailile.

Ma ei mäleta oma kasutajanime

Kõige lihtsam on kontrollida oma e-maili otsingu kaudu, millisele aadressile on KERA saatnud e-maile. See e-posti aadress ongi Sinu kasutajanimi. Kui jääd hätta, võta palun ühendust.


Pdf arved

Ostu sooritamisel saadetakse pdf formaadis arve e-mailile. Lisaks on kõik ostuarved kättesaadavad ka Minu konto – tellimused lehel.

Andmete muutmine pdf arvel

Iseseisvalt arvel olevaid andmeid muuta ei saa. Andmete muutmiseks juba saadetud pdf arvel võta palun ühendust.