Current Status
Not Enrolled
Price
1699
Get Started
This kursus is currently closed

Tutvustus

E-turunduse ja e-poe koolitus väikeettevõtjale

E-poe koolitus väikeettevõtjale on põhjalik WordPressi ja Woocomeerce koolitus oma äri käivitamiseks. Kursuse käigus saad selgeks kõik vajalikud oskused kodulehe loomiseks, internetis turunduseks ja oma e-poe loomiseks.

Miks valida e-poe loomise koolitus?

E-poe koolitus on põhjalik eestikeelne koolitusprogramm, mis juhendab samm-sammult läbi kõik etapid e-äri loomiseks ja haldamiseks. Selged juhendid koos videoinstruktsioonidega aitavad jõuda kerge vaevaga toimiva tulemuseni.

Mida õpin e-poe loomise koolitusel?

Koolitusel õpid e-poodi paigaldama ja seadistama WordPressi ja WooCommerce baasil. Oskad sisestada tooteid, seadistada hindu ja tarnetingimusi ning võtta vastu pangalingi abil makseid. Eraldi moodul on pühendatud poe turundustegevustele, olgu selleks reklaami ostmine, kaasturundus või e-maili turundus.

Lisaks saad koolituselt teadmised, kuidas e-poodi tootepilte pildistada, kuidas fotod ilusaks töödelda tasuta kujundusprogrammiga ja hulga nippe, et pood internetis külalistele ka leitav oleks.

Millised on vajalikud eelteadmised koolitusele tulles?

E-poe loomine koolitus alustab täiesti algusest ja eelteadmisi WordPressist või Woocommerce kasutamisest vaja ei ole. Kui Sul on neis valdkondades baasteadmised olemas, võid koolitusega liituda ka hilisemas moodulis.

Õpiväljundid. E-poe loomise koolituse läbimisel:

 • Oskad paigaldada ja seadistada WooCommerce pistikprogrammi
 • Oskad lisada tooteid, seadistada hindu ja tarnevõimalusi
 • Oskad vastu võtta makseid ja hallata transporti
 • Oskad pildistada e-poe tootefotot koduste vahenditega
 • Oskad töödelda tootefotot vabavaralise veebiprogrammi abil
 • Tead erinevaid turundusvõimalusi, oskad valida endale sobivaima
 • Tead esmaseid SEO võtteid poe optimeerimiseks
 • Oskad läbi viia tehnilisi teste kiiruse ja kasutatavuse kontrolliks

Hindamiskriteerium: õpiväljundite saavutamist kontrollitakse iseseisvate praktiliste ülesannete abil.

E-poe koolitused toimuvad distantsõppena Zoom’i vahendusel, kus juhendaja ja õppijad on videosilla abil virtuaalses klassiruumis. Koolitus eeldab osalejalt isikliku arvuti olemasolu. Tööks vajalik tarkvara on saadaval veebis ja täiendavaid kulutusi ei ole vaja teha.

Vaata veel


Canva abil kujundamine

Kujundamine tasuta veebipõhises programmis Canva. Sotsiaalmeedia graafika ja väiketrükise loomine.

Vaata koolitust


Distantsõpe


3D visualiseerimine Blenderis

3D modelleerimine ja piltide loomine tasuta tarkvaraga.

Vaata koolitustTöötamine suurte mahtudega – Adobe InDesign meistriklass

Mahukate trükiste küljendamine ja haldus InDesign abil.

Vaata koolitust«»


page 1 / 4


E-poe koolitusel osalenute tagasiside

Rated 5 out of 5
16. dets. 2021

Osalesin koolitusel eesmärgiga omandada baasteadmised- ja oskused kodulehe ning e-poe loomisest. Alustasin algajana ja täna võin öelda, et mitte ainult ei oma ma teoreetilisi teadmisi vaid olen ka suuteline seda praktikas tegema. Koolitus ise oli üles ehitatud väga loogiliselt ja põnevalt. Koolitaja on väga pädev, korrektne ja kaasahaarav st tegemist on üpriski hands-on koolitusega. Aitäh!

Liina
Rated 5 out of 5
1. apr. 2021

Kõigepealt suured tänud väga hea koolituse eest! 🙂

Olen koolitusega rohkem kui rahul. See oli oodatust veelgi põnevam ja kasulikum, vaatamata sellele, et kõik toimus Zoom’i vahendusel. Väga meeldis just praktiline pool – kõike sai ise koheselt katsetada ja oma veebilehel proovida. Koolituse tempo oli paras, kõikidele küsimustele sai vastused ning olulised teemad said kaetud. Väga meeldis koolituse ülesehitus teemade kaupa, kuhu olid lisatud ka erinevad lingid, mis e-poe loomisel ja selle kohandamisel palju abiks on. Kahju, et see koolitus nii ruttu läbi sai 🙂

Aitäh!

Diana Vilba
Rated 5 out of 5
1. apr. 2021

Väga asjalik koolitus! Sain rohkem, kui eeldasin. Koolitus oli hästi üles ehitatud, paraja tempoga. Alati sai julgelt lisa küsida, kui mõni punkt jäi arusaamatuks. Andres on professionaalne ja väärt koolitaja. Soovitan!

Kristel
Rated 5 out of 5
1. apr. 2021

Jäin koolitusega rohkem rahule, kui oleksin oodanud! Koolitaja on väga pädev ja abivalmis, tempo on hea ja isegi Zoom’is tekkis hea grupivibe. Oma esimene e-pood sai valmis ja uskumatu, kuid saangi ise kogu e-poe haldamisega hakkama. Suur aitäh!

Ann
Rated 5 out of 5
1. apr. 2021
Helina

Sisukord

Kursuse sisukord


Ava kõik

I nädal: Wordpress

II nädal: WooCommerce

III nädal: Tootefoto

IV nädal: Turundus

Teema sisu


0% Complete


0/1 Steps

V nädal: SEO ja analüüs

Kalender

Tulevased e-poe koolitused

KuupäevAsukohtKoolitusKorraldaja
08.11.2023 - 29.11.2023Lõõtsa 5, TallinnE-pood ja e-turundus väikeettevõtjale (4 päeva)Nordic Koolitus
22.11.2023Lõõtsa 5, TallinnWooCommerce e-poe loomine (1 päev)Nordic Koolitus

Ei leidnud sobivat aega? Võta ühendust, leiame lahenduse.

Õppekava

Õppekava

 1. õppekava nimetus: E-pood ja e-turundus väikeettevõtjale
 2. õppekavarühm: Informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia
 3. õppeesmärk: Anda osalejatele ülevaade ja töövahendid edukaks e-poe loomiseks ja turundustegevusteks internetis
 4. õpiväljundid: Osaleja oskab paigaldada WordPressile Woocommerce moodulit; oskab lisada ja hallata e-poes tooteid; mõistab erinevaid tootetüüpe; oskab seadistada maksekeskuse moodulit; oskab hallata tellimusi; oskab muuta e-poe välimust; tunneb turunduskanaleid internetis, oskab luua esmast turundusgraafikat; teab SEO töövõtteid
 5. õppekava koostamise alus: täienduskoolituse standard
 6. sihtgrupp: arvutikasutajad, veebihaldurid, kujundajad.
 7. õppekeel: Eesti keel ja/või Inglise keel
 8. õpingute alustamise tingimused: esmane arvuti kasutamise oskus.
 9. õppe kogumaht, sealhulgas auditoorse, praktilise ja iseseisva töö osakaal: Kokku 35 ak. tundi (5 päev), sellest auditoorne õpe 5 ak. tundi, praktiline töö 30 ak. tundi.
 10. õppe sisu: Vt. ka kursuse sisukord. Woocommerce seadistus; Tooted; Tellimused; Maksed; E-poe välimuse muutmine; E-poe laiendused (pistikprogrammid); tootefoto loomine ja töötlus; e-turundus; seo
 11. õppekeskkonna kirjeldus: Koolitus toimub distantsõppena Zoom keskkonna vahendusel, osalejatele on ette valmistatud koduleht vajaliku tarkvaraga (wordpress). Õppematerjalid jagatakse digitaalselt www.kera.ee vahendusel.
 12. õppemeetod: loeng, iseseisvad harjutused, tehtud tööde analüüs ja arutelu;
 13. nõuded õpingute lõpetamiseks ja väljastatavad dokumendid: Tunnistus väljastatakse kui õppija on osalenud vähemalt 80% kontaktõppest ja saavutanud kõik õpiväljundid. Õpiväljundite saavutamist kontrollitakse iseseisvate harjutustega. Tõend väljastatakse juhul, kui koolituse käigus ei hinnatud õpiväljundite saavutatust või kui isik ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid.
 14. koolituse läbiviimiseks vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus: Vähemalt 5a. praktiline töökogemus graafilise disaineri / kujundajana, täiskasvanute koolitaja kutse.

Juhendaja

Andres Jalak

Andresel on üle 15. aasta kogemust graafilise disaineri ja täiskasvanute koolitajana. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni.

Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema tööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.

Osalejad on Andrese kohta kirjutanud:

Õpetaja oskas keerulise teema väga arusaadavaks teha. Olen varasemalt sarnasel koolitusel käinud kuid sellel koolitusel tekkis lõpuks selgus ning aitas üle saada hirmudest.


Koolitaja oskab rääkida “lihtsurelike” keeles, ei ole tunnet, nagu oleks sattunud võhikuna proffide koolitusele.


Jäin kursusega väga rahule! Õpetused olid lihtsasti ning konkreetselt edasi antud, mistõttu oli kerge kursusel kõike jälgida. Väga meeldis see, et kursus haldas erinevaid teemasid ning sai väga hea aluspinna programmiga töötamiseks.

E-pood ja e-turundus väikeettevõtjale

E-pood ja e-turundus väikeettevõtjale

5.0
Rated 5 out of 5
Osalejaid:
9
Juhendaja:

Koolituse teemad

Head Hetked OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner