Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Infomaterjalide kujundamine veebitööriistadega on kujundamise koolitus neile, kel varasem kogemus arvutigraafikaga puudub ja igapäevast ligipääsu tasulistele, keerukatele kujundusprogrammidele ei ole.

Koolituse eesmärgiks on tutvustada osalejatele tasuta veebikeskkondi kujundusmaterjalide loomiseks, koolituse läbimiseks ei ole vaja paigaldada arvutisse tarkvara, kõik töövahendid on tasuta ja otse veebis kasutatavad.

Koolitus on mõeldud osalejatele, kes igapäevaselt ei puutu kokku kujundusprogrammidega, kuid vajavad vahel võimalust luua iseseisvalt  graafikat veebi ja trüki tarbeks.

“Infomaterjalide kujundamine veebitööriistadega” kursusest on olemas ka iseseisvalt läbitav e-õppe versioon.

Infomaterjalide kujundamine veebitööriistadega

Osalejate tagasiside

5,0 rating
17. dets. 2019

Väga hea ülevaade nii tasuta kasutamiseks olevatest pildimaterjalidest kui erinevatest kujundamise programmidest. Saab ideid ja praktilisi näpunäiteid edaspidiseks.
Koolitaja ehitas päeva üles vastavalt koolitusele tulnud inimeste soovidele ja huvidele, nii et sai hea ülevaate just endale vajalikest asjadest.

Helena
5,0 rating
13. dets. 2019

Kursus annab õlekõrre ning mõtteid, kuidas jõuda edaspidi soovitud lahendusteni. Koolitaja arvestab kursuse jooksul pidevalt osalejate soovidega. Koolituse käigus sai kolme programmi näited praktiliselt läbi teha ning kokkuvõttes sai neist hea ettekujutuse. Lisaks veel teadmisi pilditöötluse ja mõtteid slaidide visuaalse poole kohta.
Koolitajal oli programm hästi läbimõeldud ning küsimuste korral sai kiired ja konkreetsed vastused. Koolitaja valdab teemat väga põhjalikult.
Igati hoogne ja asjalik koolituspäev 🙂

Kadri
5,0 rating
12. dets. 2019

Annab hea ülevaate sellest, kuidas veebis kättesaadavate töövahenditega teha vektorgraafikat, töödelda fotosid. Suurepärane sissejuhatus sellesse, milliseid veebi kaudu kättesaadavaid pilte vabalt kasutada tohib ja kuidas selliseid leida. Väga praktilised on ka Canva harjutused plakatite, slaidiesitluste ja muu teavitava materjali kujundamiseks.

Ott Heinapuu

Infomaterjalide kujundamine veebitööriistadega

5
5,0 rating
Kestvus: 8 ak. tundi (1 päev)
Õppekavarühm: Audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine
Juhendaja: Andres Jalak