Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This kursus is currently closed

Tutvustus

Canva abil kujundamise koolitus

Canva on veebipõhine kujundusprogamm igapäevase kujundusgraafika loomiseks. Olgu selleks piltpostitus sotsiaalmeedias, plakat või bänner kodulehele, Canva abil saab kerge vaevaga luua pilkupüüdva graafika.

Miks valida Canva koolitus?

Koolitus on mõeldud osalejatele, kes ei puutu igapäevaselt kokku professionaalsete kujundusprogrammidega, kuid vajavad võimalust luua kerge vaevaga kujundusi trüki- või sotsiaalmeedia tarbeks. Koolituse eesmärgiks on tutvustada tasuta online veebikeskkonna Canva võimalusi graafika loomiseks ja haldamiseks. Koolituspäevale lisaks saad ligipääsu KERA lehel eelsalvestatud Canva koolituse videojuhenditele.

Mida õpin Canva koolitusel?

Koolitus on praktiline ja koolituspäeva käigus lood hulga erinevaid kujundusi: piltipostitused sotsiaalmeediasse, bännerid kodulehele ja väiketrükise kujundus. Koolituse lõpuks on sul hea ettekujutus Canva võimalustest ja oskad neid erinevates olukordades rakendada.

Millised on vajalikud eelteadmised koolitusele tulles?

Canva koolitus sobib kõigile arvutikasutajatele ja varasemat kogemust graafilise disainiga ei ole vaja. Kui oled kasutanud internetti ja külastanud mõnda sotsiaalmeedia lehte (Facebook, Pinterest, Instagram jne), on sul kõik vajalikud eelteadmised olemas.

Õpiväljundid. Canva abil kujundamise koolituse läbimisel:

 • Tunned Canva keskkonna võimalusi ja piiranguid
 • Oskad kujundada piltpostituse sotsiaalmeediasse
 • Oskad lisada ja muuta tekstiobjekte
 • Tead, kuidas muuta värve
 • Oskad lisada kujundusele pilte ja rakendada filtreid
 • Oskad eksportida kujunduse soovitud lõppformaati.

Vaata veel

Distantsõpe


3D visualiseerimine Blenderis

3D modelleerimine ja piltide loomine tasuta tarkvaraga.

Vaata koolitust


E-kursus


Kujundamine veebitööriistadega

E-kursus! Õpi kujundama kodus endale sobival ajal.

Vaata koolitustVideomontaaž Adobe Premiere’s

Video, heli ja pildi montaaž populaarses Adobe programmis.

Vaata koolitust«»


page 1 / 4


Canvas kujundamise koolitusel osalenute tagasiside

Rated 5.0 out of 5
11. apr. 2023

Jäin kursusega ülimalt rahule! Omandatud teadmised kergendavad oluliselt kujundamisega seotud tööprotsesse ja nägin juba koolituse ajal, milline ajaline kokkuhoid tänu sellele tulevikus võimalik on. Väga motiveeriv koolitus – tekkis tunne, et tahaks kõike õpitut kohe katsetama hakata ja kujundamine saab nüüdsest täiesti uue suuna… Kursus on ka algajate jaoks arusaadavalt ülesehitatud, kompleksne ja väga heade praktiliste ülesannetega. Aitäh!

Lilian
Rated 5.0 out of 5
28. veebr. 2023

Kursus oli väga põnev. Osalesin zoomi vahendusel ja kõik toimis hästi ja juhendaja oli arusaadav, ei jäänud hätta

Ade
Rated 5.0 out of 5
20. jaan. 2022

“Kujundamine Canva abil” oli väga kasulik. Andres Jalak on suurepärane koolitaja: professionaalne, kannatlik, ülimalt sõbralik, samas hoiab koolituse tempot üleval. Vähetähtis pole ka see, et ta oskab õigel hetkel pause teha. Ma polnud seni Canva ega ühegi teise kujundusprogrammiga kokku puutunud. Antud koolitus tekitas huvi ja julguse võtta see programm püsivaks tööriistaks ja praktika käigus ise edasi õppida. Samuti tahaksin edaspidi veel mõnel tema koolitusel osaleda. Suur aitäh!

Maarja Laiapea
Rated 5.0 out of 5
20. jaan. 2022

Hästi organiseeritud ja mõnusalt ülesse ehitatud koolitus. Kõik kiirelt üles leitav, kohene tagasiside, avardab suuresti vaatenurka erinevate programmide võimalustest. Aitäh!

Annika Riim
Rated 5.0 out of 5
20. jaan. 2022

Ainult head sõnad koolitaja suunal. Andres on väga põhjalik ja suurepärane koolitaja, nii koolitusklassis kui Zoomis.

Ekstra tänusõnad meeldiva õhkkonna loomise eest kontorikoer Pipile!

Aitäh!

Mia Brit
Rated 5.0 out of 5
3. nov. 2021

Väga meeldiv koolitaja, arvestab kõigi osalejate kiirusega, samas ei jäta kiiremaid liiga kauaks ootama. Sisukas koolitus, mis avab seda piiritut Canva maailma veelgi.

Reili Kimmel
Rated 5.0 out of 5
27. okt. 2021

Osalesin Canvas kujundamise kursusel, mis kestis 3 tundi ja oli väga informatiivne. Andres on väga kogenud koolitaja ja kogu koolitus oli täpselt ajastatud koos pausiga. Väga efektiivne ja sisukas 3 tundi 🙂

Suur tänu!

Marika Goldman
Rated 5.0 out of 5
27. okt. 2021
Kaspar
Rated 5.0 out of 5
31. mai 2021

Väga sisukas koolitus neile, kes otsivad Canva abil võimalusi omanäoliste tunnistuste, flaierite, omanäolise sotsiaalmeedia, kodulehe või ürituste kujundamiseks.

Andres Jalakas koolitajana oli väga professionaalne, abivalmis, rahulik ja toetav koolituse läbiviimisel. Meeldis, et saan veel ise edasi uurida ja vaadata koolitaja poolt saadaolevaid õppematerjale, õppevideote, vahendite ja juhiste näol ja et neid saab kasutada määramatu aja jooksul.

Aitähh koolitajale

Mai-Liis Pille
Rated 5.0 out of 5
20. mai 2021

Väga palju uut ja kasulikku infot!

Uute programmide ja võimaluste avastamine.

Soovitan seda koolitust kindlasti teistele! Aitäh!

Kadi
Rated 5.0 out of 5
20. mai 2021

Jäin kujundusprogrammi Canva kasutamise koolitusega väga rahule. Koolitaja oli kannatliku ja rahuliku tempoga. Olen edaspidigi huvitatud uute oskuste õppimisest, mida saan kohe ka oma töös rakendada. Suur tänu Andres Jalakile!

Jane Langemets
Rated 5.0 out of 5
20. mai 2021

Koolitusel sai väikeseid kujunduse nippe ja trikke.

Kati Varblane
Rated 5.0 out of 5
15. apr. 2021

Aitäh väga hea koolituse eest! Koolitus oli hästi praktiline, tempo oli kiire – kuid vaatamata sellele sai kõik Canva põhilised ning vajalikud tööriistad järele proovitud. Koolitaja tegi Canva kasutamise lihtsate selgituste ja näidete varal põnevaks kujundusprogrammiks, mida on väga mugav kasutada erinevate kujundustööde tarbeks. Aitäh! 🙂

Diana Vilba
Rated 5.0 out of 5
9. apr. 2021

Oli väga tore ja õpetlik koolitus. Siiralt soovitan.

Tiia

Sisukord

Kursuse sisukord


Ava kõik

Lisamaterjalid

Kalender

Tulevased Canva abil kujundamise koolitused

KuupäevAsukohtKoolitusKorraldaja
02.05.2024Lõõtsa 5, TallinnCanva abil kujundamine (1 päev)Nordic Koolitus
09.05.2024Keemia 4 / Endla 69, TallinnKujundamine Canvaga (1 päev)Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus
21.05.2024Lõõtsa 5, TallinnCanva abil kujundamine (1 päev)Nordic Koolitus

Ei leidnud sobivat aega? Võta ühendust, leiame lahenduse.

Õppekava

Õppekava

 1. õppekava nimetus: Canva abil kujundamine
 2. õppekavarühm: Audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine
 3. õppeesmärk: Anda osalejatele esmased töövõtted kujundamiseks Canva keskkonnas.
 4. õpiväljundid: Kursuse läbija tunneb Canva keskkonna võimalusi ja piiranguid; Oskab kujundada piltpostituse sotsiaalmeediasse; Oskab lisada ja muuta tekstiobjekte; Teab, kuidas muuta värve; Oskab lisada kujundusele pilte ja rakendada filtreid; Oskab ekspotida kujunduse soovitud lõppformaati.
 5. õppekava koostamise alus: täienduskoolituse standard
 6. sihtgrupp: arvutikasutajad, graafilised disainerid.
 7. õppekeel: Eesti keel ja/või Inglise keel
 8. õpingute alustamise tingimused: esmane arvuti kasutamise oskus.
 9. õppe kogumaht, sealhulgas auditoorse, praktilise ja iseseisva töö osakaal: Kokku 6 ak. tundi (1 päev), sellest auditoorne õpe 1 ak. tundi, praktiline töö 5 ak. tundi.
 10. õppe sisu: Vt. ka kursuse sisukord. Canva töölaua tutvustus; Teksti lisamine ja muutmine; Pildid ja pilditöötlus; Objektide haldus; Raamid ja ruudustikud; Töö värvidega; Mallide kasutamine; Kujunduse eksport ja jagamine
 11. õppekeskkonna kirjeldus: Koolitus toimub selleks tarbeks kohandatud arvutiklassis, osalejatele on ette valmistatud töökoht arvuti ja vajaliku tarkvaraga. Õppematerjalid jagatakse digitaalselt www.kera.ee vahendusel.
 12. õppemeetod: loeng, iseseisvad harjutused, tehtud tööde analüüs ja arutelu;
 13. nõuded õpingute lõpetamiseks ja väljastatavad dokumendid: Tunnistus väljastatakse kui õppija on osalenud vähemalt 80% kontaktõppest ja saavutanud kõik õpiväljundid. Õpiväljundite saavutamist kontrollitakse iseseisvate harjutustega. Tõend väljastatakse juhul, kui koolituse käigus ei hinnatud õpiväljundite saavutatust või kui isik ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid.
 14. koolituse läbiviimiseks vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus: Praktiline töökogemus graafilise disaineri / kujundajana, täiskasvanute koolitamise kogemus.

Juhendaja

Andres Jalak

Andresel on üle 15. aasta kogemust graafilise disaineri ja täiskasvanute koolitajana. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni.

Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema tööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.

Osalejad on Andrese kohta kirjutanud:

Õpetaja oskas keerulise teema väga arusaadavaks teha. Olen varasemalt sarnasel koolitusel käinud kuid sellel koolitusel tekkis lõpuks selgus ning aitas üle saada hirmudest.


Koolitaja oskab rääkida “lihtsurelike” keeles, ei ole tunnet, nagu oleks sattunud võhikuna proffide koolitusele.


Jäin kursusega väga rahule! Õpetused olid lihtsasti ning konkreetselt edasi antud, mistõttu oli kerge kursusel kõike jälgida. Väga meeldis see, et kursus haldas erinevaid teemasid ning sai väga hea aluspinna programmiga töötamiseks.

Canva abil kujundamine

Koolituse teemad

Head Hetked OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner