Mis on e-kursus?

Mis on e-kursus?

E-kursus on iseseisvalt läbitav digitaalne õppematerjal. Veebipoest ostu sooritamisel saad ligipääsu kera.ee kodulehel ettevalmistatud teemadele ja harjutustele. Võid neid materjale läbida omale sobival ajas ja kohas.

Millest koosneb e-kursus?

Igas peatükis on juhendaja poolt salvestatud video, selgitavad tekstimaterjalid ja vajadusel failid harjutuste kaasa tegemiseks. Juhendmaterjalile lisaks leiad iseseisvad ülesandeid ja teste, millega oma teadmisi kontrollida.

Kõik juhendaja salvestatud videod ja õppematerjalid on eesti keeles. E-kursusel kasutatavad kujundusprogrammid on inglise keeles, materjalides leiad tõlke enamkasutatud töövahenditele. E-kursusel võib olla viidatud välistele lisamaterjalidele, mis ei pruugi olla eesti keeles.

Kõik e-kursuse sisumaterjalid on koostatud silmas pidades kaasaegset õpikäsitust ja HITSA kvaliteedijuhiseid e-kursuste koostamiseks.

Mis juhtub, kui jään e-kursusel hätta?

Materjalid on koostatud lihtsalt ja arvestades ka baastasemel arvutikasutuse oskusi. Kui mõni materjal või instruktsioon ei ole arusaadav, võta julgelt ühendust juhendajaga ja ta aitab edasi probleemsest kohast e-kirja või skype vahendusel.

Kas ma võin juhendajalt lisaküsimusi küsida?

Jah, loomulikult! E-kursuse hinna sees on juhendaja tagasiside ja tugi raskuste korral.

Milliseid koolitusi saan läbida e-kursusena?

E-kursuste valik KERA lehel täieneb pidevalt. Hetkel on võimalik e-õppena läbida järgnevaid koolitusi:

E-kursus

Kujundamine veebitööriistadega

E-kursus! Õpi kujundama kodus endale sobival ajal.

Vaata koolitust

Canva abil kujundamine

Kujundamine tasuta veebipõhises programmis Canva. Sotsiaalmeedia graafika ja väiketrükise loomine.

Vaata koolitust