Adobe tasuta prooviperiood

Adobe kujunduskoolitustel osalemiseks on vajalik eelnevalt paigaldada endale tarkvara. Adobe pakub oma programmidele 7 päeva tasuta prooviperioodi, ajasta kursusel osalemine selle ajavahemiku sisse.

Prooviversioonide kasutamiseks tee järgnevat:

1. Registreeru Adobe Creative cloud lehel

Mine aadressile https://www.adobe.com/ee/creativecloud.html ja alusta tasuta prooviversiooni kasutamist. Adobe küsib sinult krediitkaardi andmeid ja loob sulle kasutajakonto aga ei võta tarkvara eest tasu, kui katkestad plaani enne 7 päeva täitumist.

2. Laadi alla Creative Cloud haldusprogramm

Haldusprogrammi leiad siit: https://www.adobe.com/ee/creativecloud/desktop-app.html

Haldusprogrammi tuleb alla laadida, käivitada ja sisse logida sama Adobe kasutajaga, mille tegid endale esimese sammu juures. Haldusprogramm võimaldab kasutada erinevaid Adobe tooteid. Klõpsa soovitud programmi juures TRY või START FREE TRIAL nuppu ja oota kui haldusprogramm paigaldab selle arvutisse.

Kui programm on alla laaditud, saad alustada selle kasutamist. Kui sa ei soovi tarkvara peale prooviperioodi lõppemist kuutasu põhiselt edasi kasutada, tühista kindlasti oma tellimus Adobe lehe kaudu (ei piisa sellest, kui eemaldad tarkvara arvutist). Õpetuse selleks leiad: https://helpx.adobe.com/manage-account/using/cancel-subscription.html

Kogu Creative Cloudi paigalduse õpetuse leiad ka Adobe kasutajatoe lehel siin: https://helpx.adobe.com/ca/download-install/using/download-install-trial.html