Koolitustele jäetud avalik tagasiside

Rated 5.0 out of 5
19. nov. 2023
tiia66.tjgmail.com
Rated 5.0 out of 5
10. nov. 2023

Väga informatiivne kursus. Sain palju uut ja kasulikku teavet. Vaatasin läbi ressursid, kasutan neid oma töös.

Jevgenija Sadejeva
Rated 5.0 out of 5
28. okt. 2023
Jaana Kuusemets
Rated 0.0 out of 5
20. juuli 2023

Minumeelest oli väga hea koolitus. Väga mõnusalt seletati vajalikud asjad lahti.

Riin Suik
Rated 5.0 out of 5
11. apr. 2023

Jäin kursusega ülimalt rahule! Omandatud teadmised kergendavad oluliselt kujundamisega seotud tööprotsesse ja nägin juba koolituse ajal, milline ajaline kokkuhoid tänu sellele tulevikus võimalik on. Väga motiveeriv koolitus – tekkis tunne, et tahaks kõike õpitut kohe katsetama hakata ja kujundamine saab nüüdsest täiesti uue suuna… Kursus on ka algajate jaoks arusaadavalt ülesehitatud, kompleksne ja väga heade praktiliste ülesannetega. Aitäh!

Lilian
Rated 5.0 out of 5
28. veebr. 2023

Kursus oli väga põnev. Tegin läbi zoomi keskkonna ja kõik oli arusaadav ning toimis ilusti.

Ade A.
Rated 5.0 out of 5
28. veebr. 2023

Kursus oli väga põnev. Osalesin zoomi vahendusel ja kõik toimis hästi ja juhendaja oli arusaadav, ei jäänud hätta

Ade
Rated 5.0 out of 5
24. veebr. 2023

Väga selge loogikaga, hästi lahti seletatud ja heade ülesannetaga.

Aitäh!

Gled-Airiin Saarso
Rated 5.0 out of 5
2. veebr. 2023

Läbisin kursuse zoomi kaudu, mis alguses tekitas veidi närvi. Õnneks läks kõik väga sujuvalt ja arusaadavalt. Juhendaja selgitused olid väga lihtsasti arusaadavad ja aitas alati kui ei jõudnud piisavalt kiiresti järgi. Kuna teisel päeval ei õnnestunud live s olla siis pidin tegema iseseisvalt ülejäänud õppe. Tänu kera õppematerjalidele sain ka sellega ilusti hakkama.

See on väga põnev programm, kus saad fantaasial lasta lennata. Tee kasvõi oma ajakiri .

Ade A.
Rated 4.0 out of 5
19. dets. 2022

Minule oli sellisena veebikoolitus esimest korda. Ma kartsin, et ei saa kõigest aru ja palju on inglis keelseid väljendeid. Kartused olid ilma asjata. Koolitus oli arusaadav ja kohe oli soov proovida, et teha ise reklaam plakat.

Ma tänan koolitajat.

Anne Perlov
Rated 5.0 out of 5
6. juuli 2022

Väga lihtsalt ja asjalikult kõik lahti seletatud algajale.

Irene
Rated 5.0 out of 5
18. mai 2022

Aitäh, Andres asjaliku ja oskuslikult läbi viidud koolituse eest! Keerulised asjad said läbi lihtsate selgituste kiiresti arusaadvaks.

Venno Loosaar
Rated 5.0 out of 5
1. veebr. 2022

sain väga palju uusi teadmisi ja tunnen nüüd ennast palju enesekindlamalt seda programmi kasutades. pea on uusi mõtteid ja inspiratsiooni täis! aitäh!

Evelin Ausmees
Rated 5.0 out of 5
20. jaan. 2022

“Kujundamine Canva abil” oli väga kasulik. Andres Jalak on suurepärane koolitaja: professionaalne, kannatlik, ülimalt sõbralik, samas hoiab koolituse tempot üleval. Vähetähtis pole ka see, et ta oskab õigel hetkel pause teha. Ma polnud seni Canva ega ühegi teise kujundusprogrammiga kokku puutunud. Antud koolitus tekitas huvi ja julguse võtta see programm püsivaks tööriistaks ja praktika käigus ise edasi õppida. Samuti tahaksin edaspidi veel mõnel tema koolitusel osaleda. Suur aitäh!

Maarja Laiapea
Rated 5.0 out of 5
20. jaan. 2022

Hästi organiseeritud ja mõnusalt ülesse ehitatud koolitus. Kõik kiirelt üles leitav, kohene tagasiside, avardab suuresti vaatenurka erinevate programmide võimalustest. Aitäh!

Annika Riim
Rated 5.0 out of 5
20. jaan. 2022

Ainult head sõnad koolitaja suunal. Andres on väga põhjalik ja suurepärane koolitaja, nii koolitusklassis kui Zoomis.

Ekstra tänusõnad meeldiva õhkkonna loomise eest kontorikoer Pipile!

Aitäh!

Mia Brit
Rated 5.0 out of 5
3. jaan. 2022

Suurepärane kursus! Kõik oli hästi arusaadavalt lahti seletatud, väga palju uut ja huvitavat infot. Koolituse käigus sai palju parktilisi ülesandeid lahendada ning see tegi koolitusel viibimise mõnusaks. Koolitaja on hästi meeldiv ja toetav!

Kätlin
Rated 5.0 out of 5
19. dets. 2021

Avastasin, et jäin uuesti viimase koolituse materjalide lõksu, sest tundub, et tahaksin omandatud oskusi katsetada veel ja veel. Saan aru, et kui ma kohe uuesti ei proovi vectorgraafikat, pilditöötlust või canvad, siis teadmised ei kinnistu. Tegelikult tahaks iseseisvalt katsetama asudes aina juurde küsida, et kuidas edasi või mis nüüd. Koolitus oli suurepärane, et mitte öelda parim zoomi koolitus, kus osalenud olen. Maailm avardus taas.

Iiris
Rated 5.0 out of 5
17. dets. 2021

Suurepärane koolitus! Lihtsalt ja selgelt edastatud info ning uued väärtuslikud oskused ühe päevaga ;). Kindlasti hakkan uusi teadmisi kasutama. Tore, et kõike sai ka ise kohe proovida!

Heili
Rated 5.0 out of 5
17. dets. 2021

Suurepärane koolitaja ja esineja. Oskab kõike lihtsalt seletada, jääb imetlusväärselt rahulikuks kõigile küsimustele vastates.

Galina Uibos
Rated 5.0 out of 5
17. dets. 2021

Üks paremaid online kursuseid, kus olen osalenud. Lihtsalt super nii sisult kui teostuselt! Päev läks lennates ja tarkust tuli kuhjaga! Aitäh! 🙂

Eve
Rated 5.0 out of 5
16. dets. 2021

Osalesin koolitusel eesmärgiga omandada baasteadmised- ja oskused kodulehe ning e-poe loomisest. Alustasin algajana ja täna võin öelda, et mitte ainult ei oma ma teoreetilisi teadmisi vaid olen ka suuteline seda praktikas tegema. Koolitus ise oli üles ehitatud väga loogiliselt ja põnevalt. Koolitaja on väga pädev, korrektne ja kaasahaarav st tegemist on üpriski hands-on koolitusega. Aitäh!

Liina
Rated 5.0 out of 5
8. dets. 2021

Adobe InDesign programm oli minu jaoks täiesti võõras, ma polnud seda isegi näinud. Kahe päevaga sain väga palju uusi oskuseid. Tegin endale ise visiitkaardi valmis! Andres on väga hea koolitaja, tegi kõik selgeks ja aitas järgi, kui maha jäin. Selline tunne on, et hakkaks ise ka kujundajaks, nii huvitav oli. Suur aitäh!

Annika Õige
Rated 5.0 out of 5
8. dets. 2021

Väga hästi organiseeritud koolitus!

Kõik oli tükkideks võetud ja midagi keerulist ei olnud, juhendaja väga abivalmis ja sõbralik. Teise päeva lõpuks on väga hea ülevaade programmist ja selle võimalustest.

Triin Kerge
Rated 5.0 out of 5
6. dets. 2021

Väga hea koolitus ja väga head koolitusmaterjalid, mida on võimalik ka hiljem piilumas käia!

kes varem pole kujundamisega tegelenud, satuvad kindlasti Andrese abiga võlumaailma 🙂

Aitäh!

Kristi
Rated 5.0 out of 5
6. dets. 2021

Kursus oli väga hea. Lühikese ajaga palju uusi teadmisi.

Kristel Pilv
Rated 5.0 out of 5
3. dets. 2021

Ühe päevaga saab väga hea ja asjaliku ülevaate erinevatest võimalustest veebipõhiseks kujundamiseks. Kiidan koolitajat!

Paula
Rated 5.0 out of 5
3. dets. 2021

Meeldis kursuse tempo kuigi lõpus läks kiireks. Koolitaja selgitas meeldivalt ja uued programmid olid põnevad. Kõige põhjalikum õppimine võtaks ilmselt kuid aega, aga kursuse raames sai nö maitse suhu võimalustest. See kursus võiks miinimum nädal pikk olla 🙂 Aitäh!

Joosep Lukk
Rated 5.0 out of 5
18. nov. 2021

Põhjalik koolitus, mis oli väga vajalik Blenderiga alustamiks, lisaks mugav online koolitus Zoomis, kus üksi küsimus ei jäänud vastuseta.

Jaana
Rated 5.0 out of 5
18. nov. 2021

Väga hästi sobis Zoom-i koolitus! Ekraani jagamine programmi õppimisel on tõesti vahetu.

Samal ekraanil on avatud nii õpetaja kui õppija programm ja saab kohe samu liigutusi läbi teha. Sai läbi proovida ja kohe küsida kui midagi ebaselge. Meeldis väga rahulikum tempo, et ei pidanud hirmuga mõtlema, kas jõuan. Õpetaja õpetas väga hästi! 🙂 Kõigile küsimustele sain vastused ja teise päeva lõpuks korraliku montaazhi! Mina, kes ei teadnud enne asjast midagi 🙂 Suur, suur aitäh!

Eve
Rated 5.0 out of 5
16. nov. 2021

Andres Jalak tegi oma tööd profilt. Ta mitte ei õpeta, vaid korraldab asjad nii, et sa õpid. Ja koolituse lõpus ei olnud nii, et sa tead, mida sa ei oska; vaid sa lähed ja hakkadki üksi monteerima.

Tiina Tambaum
Rated 5.0 out of 5
16. nov. 2021

Suurepärane kahepäevane ja üllatavalt põhjalik ning hästi kaasahaarav koolitus. Soovitan ka neile, kes on juba varem videotöötlusega kokku puutunud. Super!

Tony
Rated 5.0 out of 5
4. nov. 2021

Koolitus toimus läbi veebikeskkonna, kuid kõik toimis ladusalt ja õppematerjalid olid kergesti kättesaadavad. Sain koolituselt hea ülevaate olulisematest tööriistadest ja esmastest töövõtetest. Meeldis koolituse loogiline ülesehitus ja õppejõu rahulik ja abivalmis suhtlus, tänu millele ei tekkinud abituse tunnet, kui midagi esimesel korral kohe välja ei tulnud.

Kai
Rated 5.0 out of 5
3. nov. 2021

Väga meeldiv koolitaja, arvestab kõigi osalejate kiirusega, samas ei jäta kiiremaid liiga kauaks ootama. Sisukas koolitus, mis avab seda piiritut Canva maailma veelgi.

Reili Kimmel
Rated 5.0 out of 5
27. okt. 2021

Osalesin Canvas kujundamise kursusel, mis kestis 3 tundi ja oli väga informatiivne. Andres on väga kogenud koolitaja ja kogu koolitus oli täpselt ajastatud koos pausiga. Väga efektiivne ja sisukas 3 tundi 🙂

Suur tänu!

Marika Goldman
Rated 5.0 out of 5
27. okt. 2021
Kaspar
Rated 5.0 out of 5
24. sept. 2021

Väga suurepärane kursus- hea tempo kommunikatsioon ja pidev tagasiside. Leidsin enda edaspidiseks tööks vahendid ja võimaluse oskusi hiljam lihvida. Ülima hea meelega soovitan kõigile, kes tunneb vajadust vektori jarele. Tänud!

Toomas Volkmann
Rated 5.0 out of 5
20. sept. 2021

Kursus jättis hea mulje, koolitaja Andres Jalak oskas väga hästi kõik käsitletud teemad selgelt ja arusaadavalt osalejateni viia. Õhkkond oli rahulik ja vaba. Zoom lahendus oli ok, eriti kahe ekraani korraga kasutamisel.

Olavi Lipand
Rated 5.0 out of 5
18. juuli 2021

Väga hea koolitus algajatele, saab teha omas tempos, korrata,kui mõni asi segaseks jääb ja teha läbi mõnda asja mitu korda,et kinnistuks .

Merle P.
Rated 5.0 out of 5
31. mai 2021

Väga sisukas koolitus neile, kes otsivad Canva abil võimalusi omanäoliste tunnistuste, flaierite, omanäolise sotsiaalmeedia, kodulehe või ürituste kujundamiseks.

Andres Jalakas koolitajana oli väga professionaalne, abivalmis, rahulik ja toetav koolituse läbiviimisel. Meeldis, et saan veel ise edasi uurida ja vaadata koolitaja poolt saadaolevaid õppematerjale, õppevideote, vahendite ja juhiste näol ja et neid saab kasutada määramatu aja jooksul.

Aitähh koolitajale

Mai-Liis Pille
Rated 5.0 out of 5
20. mai 2021

Väga palju uut ja kasulikku infot!

Uute programmide ja võimaluste avastamine.

Soovitan seda koolitust kindlasti teistele! Aitäh!

Kadi
Rated 5.0 out of 5
20. mai 2021

Jäin kujundusprogrammi Canva kasutamise koolitusega väga rahule. Koolitaja oli kannatliku ja rahuliku tempoga. Olen edaspidigi huvitatud uute oskuste õppimisest, mida saan kohe ka oma töös rakendada. Suur tänu Andres Jalakile!

Jane Langemets
Rated 5.0 out of 5
20. mai 2021

Koolitusel sai väikeseid kujunduse nippe ja trikke.

Kati Varblane
Rated 5.0 out of 5
5. mai 2021

Kursusega jäin väga rahule. Olen kasutanud ainult natuke Canvat, aga antud kursus hõlmab mitmeid kujundusprogramme. Eriti oluliseks pean paljude iseseisvate praktiliste harjutuste tegemist kohe peale vastava teoreetilise osa lõppu. Väge hea kinnistamine! Koolitus on selge, tempokas ja konkreetne. Hindamatu väärtus on ainult koolituse läbinutele jäetud videojuhendid koolituses läbitud osade kohta, aga ka lisaks videojuhendid keerukamate kujunduste toimetamiseks.

Andrus Tasak
Rated 5.0 out of 5
20. apr. 2021

Minu kui osaleja jaoks oli kursus sujuv ja vastas ootustele. Hästi planeeritud. Koolitaja arvestas osalejate soovidega, tegi vajadusel pause, et läbi käia tekkinud küsimused. Igati asjalik koolituspäev.

Helen Jõesaar
Rated 5.0 out of 5
20. apr. 2021

Jäin mõlema koolitusega väga rahule. Juhendaja oskab lihtsalt ja selgelt selgitada ning iga küsimus saab vastuse. Suur tänu ja kindlasti olen veel osalemas!

Merike
Rated 5.0 out of 5
15. apr. 2021

Aitäh väga hea koolituse eest! Koolitus oli hästi praktiline, tempo oli kiire – kuid vaatamata sellele sai kõik Canva põhilised ning vajalikud tööriistad järele proovitud. Koolitaja tegi Canva kasutamise lihtsate selgituste ja näidete varal põnevaks kujundusprogrammiks, mida on väga mugav kasutada erinevate kujundustööde tarbeks. Aitäh! 🙂

Diana Vilba
Rated 5.0 out of 5
9. apr. 2021

Oli väga tore ja õpetlik koolitus. Siiralt soovitan.

Tiia
Rated 5.0 out of 5
1. apr. 2021

Kõigepealt suured tänud väga hea koolituse eest! 🙂

Olen koolitusega rohkem kui rahul. See oli oodatust veelgi põnevam ja kasulikum, vaatamata sellele, et kõik toimus Zoom’i vahendusel. Väga meeldis just praktiline pool – kõike sai ise koheselt katsetada ja oma veebilehel proovida. Koolituse tempo oli paras, kõikidele küsimustele sai vastused ning olulised teemad said kaetud. Väga meeldis koolituse ülesehitus teemade kaupa, kuhu olid lisatud ka erinevad lingid, mis e-poe loomisel ja selle kohandamisel palju abiks on. Kahju, et see koolitus nii ruttu läbi sai 🙂

Aitäh!

Diana Vilba
Rated 5.0 out of 5
1. apr. 2021

Väga asjalik koolitus! Sain rohkem, kui eeldasin. Koolitus oli hästi üles ehitatud, paraja tempoga. Alati sai julgelt lisa küsida, kui mõni punkt jäi arusaamatuks. Andres on professionaalne ja väärt koolitaja. Soovitan!

Kristel