Sisutekstide optimeerimine


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data03/virt12009/domeenid/www.kera.ee/htdocs/wp-content/plugins/sfwd-lms/themes/ld30/templates/topic.php on line 80

SEO soovitus: kasuta julgelt vahepealkirju ja kasuta seal märksõna või selle sünonüüme. Kasuta märksõna ja sünonüüme mõistlikult ka sisutekstis.

Kõige olulisem SEO komponent on vaieldamatult lehekülje enda sisu. Sisutekst peab olema hea nii tehniliselt (märksõnale optimeeritud) kui ka sisuliselt (kasutaja viibib lehel kaua ja tarbib sisu). Hea sisuteksti loomine on keeruline ja pidevalt energiat nõudev ülesanne. Uuenda sisutekste aegajalt, kirjuta juurde uusi lõike ja muuda olemasolevaid – Googlele meeldib sisu, mida ajakohastatakse.

Põrkemäär (bounce rate)

Otsingumootorid saavad üsna hästi aru, kui külastaja kodulehelt “välja tagurdab” ja arvutavad selle järgi põrkemäära (bounce rate). Kõrge põrkemäär annab otsingumootorile signaali, et konkreetse märksõna otsingus kasutajale soovitatud leht ei vastanud tema soovile ja tulevikus alandab selle lehe positsiooni otsingutulemustes.