Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Tutvustus

Fotomontaaž veebitööriistadega koolitus

Fotomontaaž veebitööriistadega koolitus keskendub Photopea abil pilditöötlusele ja kollaažide loomisele. Photopea on väga põhjalik veebipõhine programm, mis oma olemuselt on väga sarnane Adobe Photoshopile.

Miks valida fotomontaaž veebitööriistadega?

Photopea eeliseks on tasuta kasutamine ja võimalus tööd teha veebibrauseri vahendusel ilma, et peaks täiendavat tarkvara arvutisse paigaldama. Saad õpitut kohe praktikas rakendada ilma täiendavat tarkvara ostmata.

Mida õpin fotomontaaž veebitööriistadega koolitusel?

Koolitusel õpime Photopea näitel selgeks levinud fotomontaaži töövõtted. Parandame fotodel defekte, korrigeerime värve, sulatame mitu pilti üheks, kasutame kihte, maske, kihistiile.

Kursusel õpetatavad fotomontaaži töövõtted on universaalsed ja rakendatavad ka teistes programmides, olgu selleks Gimp, Photoshop või mõni veebipõhine kujundustarkvara.

Millised on vajalikud eelteadmised koolitusele tulles?

Fotomontaaž veebitööriistadega koolitus on sobilik kõigile osalejatele ja varasemat kokkupuudet graafilise disainiga ei ole vaja. Vajalik on Windows keskkonna ja veebibrauseri kasutamise oskus tavakasutaja tasemel.

Õpiväljundid. Kursuse läbimisel:

  • Tunneb fotomontaaži põhilisi tööriistu ja võimalusi Photopea programmi näitel
  • Oskab parandada fotol enamlevinud vigu
  • Oskab sulatada kokku mitu pilti
  • Mõistab mittedestruktiivse fotomontaazi töövoo eeliseid
  • Teab, kuidas kasutada kihte ja maske

Hindamiskriteerium: õpiväljundite saavutamist kontrollitakse iseseisvate praktiliste ülesannete abil.

Kursust on võimalik läbida kahel viisil: klassiõppes koos koduse iseseisva tööga (16+16 ak. tundi) või täielikult e-kursusena (16 ak. tundi).

Klassiõpe + iseseisv töö

Õppe kogumaht 32 ak. tundi (4 päeva), 16 ak. tundi kontaktõpet ja 16 ak. tundi iseseisvat e-õpet. Kursuse esimene ja viimane päev on klassiõpe juhendajaga, keskmised 2 päeva iseseisev töö ettevalmistatud materjalide ja ülesannetega.

E-kursus

Õppe kogumaht 16 ak. tundi. E-kursus juhendab samm-sammult läbi ülesannete ja eelsalvestatud eestikeelsete õppevideote programmi kasutama. Kursuse lõpuks lahendab osaleja suurema fotomontaaži ülesande. Õpi oma kodus ja endale sobival ajal.

Kursusel osalejad saavad ligipääsu digitaalsele õppematerjalile www.kera.ee vahendusel.

Osalejate tagasiside

Tagasiside puudub

Sisukord

Kursuse sisukord

Ava kõik

Kalender

Tulevased avatud grupid

Avatud gruppe ei ole kalendris

Ei leidnud sobivat aega? Võta ühendust, leiame lahenduse.

Juhendaja

Andres Jalak

Andresel on üle 15. aasta kogemust graafilise disaineri ja täiskasvanute koolitajana. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni.

Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema tööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.

Osalejad on Andrese kohta kirjutanud:

Õpetaja oskas keerulise teema väga arusaadavaks teha. Olen varasemalt sarnasel koolitusel käinud kuid sellel koolitusel tekkis lõpuks selgus ning aitas üle saada hirmudest.


Koolitaja oskab rääkida “lihtsurelike” keeles, ei ole tunnet, nagu oleks sattunud võhikuna proffide koolitusele.


Jäin kursusega väga rahule! Õpetused olid lihtsasti ning konkreetselt edasi antud, mistõttu oli kerge kursusel kõike jälgida. Väga meeldis see, et kursus haldas erinevaid teemasid ning sai väga hea aluspinna programmiga töötamiseks.

Fotomontaaž veebitööriistadega