Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Kursus keskendub WordPressi ja Woocommerce baasil e-poe loomisele ja haldamisele. Kursuse käigus saab selgeks, mis on vajalikud komponendid e-poe käivitamiseks ja igapäevaseks tööshoidmiseks.

Woocommerce on tasuta lisa WordPressile, see on sobilik väikese ja keskmise suurusega e-poodidele. Esmase seadistuse saab tehtud loetud tundidega ja on jõukohane igale arvutikasutajale.

Kursuse eelduseks on teadmised WordPressist tavakasutaja tasemel st. oskad luua sisu, muuta kodulehe esmast välimust ja vajadusel paigaldada täiendavaid pistikprogramme. Hea ettevalmistuse selleks annab 2-päevane WordPressi üldkursus.

Eestimaalased tegid 2019. aasta esimeses kvartalis e-poodidest iga päev keskmiselt 90 000 ostu kogusummas 3,3 miljonit eurot. Eesti ja välismaa kauplusi kasutati e-ostudeks seejuures enam-vähem võrdselt. Eesti e-poodi eelistades kasutatakse kaupade ja teenuste ostmisel kõige sagedamini pangalingi võimalust, millega tehakse umbes 33 000 ostu päevas.

Eesti Pank

E-poe loomise ja haldamise koolituse tulemusena oskad:

  • Paigaldada WordPressile Woocommerce moodulit
  • Lisada ja hallata tooteid
  • Võtta vastu makseid
  • Saata välja kaupa, hallata tellimusi
  • Muuta e-poe välimust

2020 aprillis saadeti Eestis 1,5 miljonit pakki rohkem, kui aasta tagasi. See teeb pakiautomaatide pakimahu kasvuks 237%. Eesti Panga andmetel tehti suurematest veebikaubamajadest iga päev 400 000 väärtuses rohkem oste, vähemalt 2 miljoni euro eest iga päev. Maksekeskuse käive kasvas 178% ning nende poole pöördus üle 400 ettevõtja sooviga saada enda ärile e-makselahendused.

Tõnu Väät • CEO at Estonian E-Commerce Association

E-poe loomine ja haldamine

Osalejate tagasiside

5,0 rating
8. nov. 2019

Suurepärane koolitus! Tegeletakse reaalsete küsimustega ning lahendatakse need praktilisel teel.

Triin
5,0 rating
8. nov. 2019

Väga informatiivne ja ülevaatlik praktiline kursus.

Merili