Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This kursus is currently closed

Tutvustus

Adobe Animate on populaarne tarkvara, mis on olnud interaktiivse veebianimatsiooni loomiseks kasutusel pikka aega. Varasemalt tuntud Flash’ina, on see programm nüüd nüüd suunatud HTML5 standardile ja universaalse veebianimatsiooni loomiseks.

2-päevase koolituse käigus vaatame üle olulisemad töövõtted, mis on vajalikud veebianimatsiooni loomiseks ja esmase interaktiivsuse tekitamiseks.

Adobe Animate töövoos kasutame palju valmisgraafikat, seega on hea, kui osalejatel on varasemalt olnud kokkupuude Adobe Photoshopiga või Adobe Illustratoriga.

Osalejate tagasiside

Tagasiside puudub

Sisukord

Kalender

Tulevased avatud grupid

Avatud gruppe ei ole kalendris

Ei leidnud sobivat aega? Võta ühendust, leiame lahenduse.

Juhendaja

Andres Jalak

Andresel on üle 15. aasta kogemust graafilise disaineri ja täiskasvanute koolitajana. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni.

Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema tööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.

Osalejad on Andrese kohta kirjutanud:

Õpetaja oskas keerulise teema väga arusaadavaks teha. Olen varasemalt sarnasel koolitusel käinud kuid sellel koolitusel tekkis lõpuks selgus ning aitas üle saada hirmudest.


Koolitaja oskab rääkida “lihtsurelike” keeles, ei ole tunnet, nagu oleks sattunud võhikuna proffide koolitusele.


Jäin kursusega väga rahule! Õpetused olid lihtsasti ning konkreetselt edasi antud, mistõttu oli kerge kursusel kõike jälgida. Väga meeldis see, et kursus haldas erinevaid teemasid ning sai väga hea aluspinna programmiga töötamiseks.

Adobe Animate – interaktiivne animatsioon